KONST / Litografier / Litografi 10245079
nr 1024 5079
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Litografi, Harald Wiberg (1908-1986), 21/200, motivet: 48x68
Kondition: fuktskador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 mars 2016
kl 19:15:23
13/3 11:59:07
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg